single

Nowoczesne okna i drzwi do Twojego domu

Nowoczesne budownictwo energooszczędne oraz pasywne ma teraz idealne rozwiązania dzięki systemom Schuco. Trzeba przyznać, że ten dystrybutor okien i drzwi doskonale wypromował jeden z najchętniej kupowanych systemów okiennych oraz okienno-drzwiowych, to prawdziwa rewolucja. Zupełnie nie ma znaczenia charakter danego budynku, jego przeznaczenie oraz wymagania ciepłochronne. Dzięki jego zastosowaniu będziemy mieli zawsze w pomieszczeniu idealną temperaturę oraz całkowity spokój. Wszystko to bardzo pozytywnie wpłynie na nasz komfort przebywania w domu. Producent okien Schuco opatentował różnego typu systemy, które pokazują nam niezwykle szeroką gamę kształtów profili. Są one nie tylko niezwykle eleganckie w swojej formie, lecz także wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości.
 

Okna Schuco
 

Schuco dopracowuje swoje produkty zawsze w najdrobniejszych detalach. Dystrybucja okien i drzwi z innowacyjnym, bo 7-komorowym rozwiązaniem w typie Twin to prawdziwy majstersztyk http://oknamielczarek.pl/. Dlatego, że pozwala w pełni wykonywać nam je przy użyciu uszczelki przylgowej, jak i centralnej. Rozwiązanie jeszcze jakiś czas temu zupełnie nieznane, dzisiaj święci prawdziwe triumfy i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki obecności samej tylko uszczelki przylgowej będziemy w stanie osiągnąć naprawdę doskonałe parametry izolacyjności cieplnej w naszych pomieszczeniach. A to wszystko przy niewielkiej widocznej szerokości całego profilu. Ten producent okien i drzwi wprost z rynku niemieckiego dotarł do Polski.

Okna i drzwi Mielczarek
 

Okna Mielczarek wykorzystują w swojej produkcji system profili PCW w oparciu o niemiecką firmę Schuco International. Niemiecki system, który istnieje od przeszło 50 lat, uchodzi już od dłuższego czasu za jeden z najbardziej mocnych w Europie i jednocześnie ogromnie dopracowany pod względem konstrukcyjnym. Okna Mielczarek w Zduńskiej Woli produkują tylko i wyłącznie na bazie sprawdzonych oraz nowoczesnych systemów i profili czy najwyższej jakości szyb zespolonych. Wszystko odbywa się przy wnikliwym przestrzeganiu wymogów konstrukcyjno-technicznych podczas całego procesu produkcji. Systemy okienne i drzwiowe firmy Schuco oferują nam bardzo szerokie możliwości oszczędzania cennej energii. Skorzysta więc na tym przede wszystkim nasz portfel. Standardowe modele okien Schuco gwarantują już bowiem ogromną oszczędność energii, gdy porówna się je do starych egzemplarzy obecnych na rynku. Spełniają przy tym szereg wymagań, więc okna firmy Mielczarek to zdecydowanie dobra inwestycja, bo na lata. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Materiał partnera zewnętrznego