single

Hurtownia fryzjerska online Ayala - nasze wieloletnie doświadczenie

Od lat hurtownia fryzjerska Ayala dokłada wszelkich starań, by móc sprostać wymaganiom swoich klientów. Znajdziesz tu szeroki wybór mebli, akcesoriów fryzjerskich oraz profesjonalnego sprzętu elektrycznego. Hurtownia fryzjerska online została stworzona z myślą o wygodzie klienta. W ofercie znajdziesz wiele egzemplarzy potrzebnych Ci produktów, które będziesz mógł zamówić do Twojego salonu fryzjerskiego bez ruszania się z miejsca. Ponadto wśród naszych propozycji możesz znaleźć również akcesoria do poczekalni i recepcji. Nasz sprzęt możesz dowolnie wzbogacić o swój własny projekt, np. przez dodanie półek, podnóżek czy uchwytów na suszarki. Hurtownia fryzjerska dysponuje również bogatą ofertą mebli i wyposażenia typowego dla barbershopów. Znajdziesz u nas wiele przykładów foteli barberskich, dostępnych w wielu kolorach z różnych tkanin. Nasz sklep staje się najlepszą opcją do zakupów internetowych.

Ayala - co dokładnie możemy Ci zaproponować

Oto lista naszych produktów i usług, które masz możliwość poznać, jeśli zdecydujesz się na hurtownie fryzjerską Ayala:

  • Myjnia fryzjerska - stworzona z myślą o tym, by klient poczuł się naprawdę wygodnie, podczas wykonywanych zabiegów fryzjerskich. Profesjonalne produkty nie będą wymagać od fryzjera zbyt dużego wysiłku, a klientowi dostarczy dodatkowego relaksu. Idealnym rozwiązaniem jest mocna, jednolita obudowa oraz wygodne siedzisko i podłokietniki.
  • Recepcje - jeden z produktów, przy którym należy zwrócić większą uwagę. Jest to miejsce, na które klient zwraca uwagę najpierw. Dlatego ważne jest, aby wasza wizytówka salonu była pięknie i funkcjonalnie zaaranżowana.  Zwróć uwagę na jej styl. Dobry produkt powinien zapewniać miejsce dla komputera, telefonu, monitora, dokumentów i kasetki. Warto w nią zainwestować, ponieważ dodatkowo upiększy ona wygląd twojego salonu fryzjerskiego.
  • Poczekalnie - mają one umilić czas oczekującym na swoją kolej klientom. Powinny być zaprojektowane w takim samym stylu jak salon fryzjerski, lecz jednocześnie w wygodny sposób. Powinny być zaopatrzone w wygodną kanapę, stolik kawowy oraz gazetownik. Warto, by kanapa była zaprojektowana z odpowiednich materiałów w najwyższym standardzie. Odpowiednim elementem będzie również wieszak na płaszcze.
  • Akcesoria - niezbędny element w Twoim salonie fryzjerskim. Akcesoria powinny stanowić zarówno element wystroju jak i najwyższą wydajność pracy. Bardzo przydatnym akcesorium są meble fryzjerskie służące do przechowywania sprzętu, czyli pomocniki fryzjerskie, potrzebne dla każdego fachowca.
  • Sprzęt elektryczny - przykładamy tutaj uwagę zarówno funkcjonalności, jak i do wyglądu naszych urządzeń elektrycznych. Suszarka czy nawilżacz to również elementy wystroju, na które należy zwrócić nie tylko uwagę, ale też starać się je utrzymać w odpowiednim porządku.
  • Kosmetyka - salon kosmetyczny, czyli miejsce największego relaksu dla klienta. Aby czas spędzony u kosmetyczki był dobrze wykorzystany, warto zadbać o odpowiednie meble kosmetyczne. Nasz oferta to połączenie praktyki z nienagannym stylem. W naszym asortymencie znajdziesz lustra, podnóżki, stoliki do manicure, fotele i łóżka kosmetyczne dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

Ayala - o nas

Nasza firma produkuje najlepsze meble fryzjerskie na zamówienie. Zadowoleni klienci to warunek największej satysfakcji dla nas. Nasze produkty są projektowane ręcznie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy tu przede wszystkim po to, by móc towarzyszyć Ci w podróży do spełnienia marzeń o jak najlepiej zaprojektowanym salonie fryzjerskim. Nasza firma to połączenie nowoczesnego designu z wygodą użytkowania.

Więcej na ayala.com.pl